Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


Přehlídka středních škol v Brně

Ve dnech 25. -26. listopadu se v Brně konala přehlídka středních škol, které se mimo gymnázií a učilišť účastnila i naše střední odborná škola.

Budoucí studenti, ale i jejich rodiče se tak mohli osobně sejít s vyučujícími a vybranými zástupci jednotlivých oborů z řad žáků, kteří rádi zodpověděli jejich případné dotazy, nebo se snažili přiblížit obsah čtyřletého studia.

Kroužek jezdectví či možnost získání řidičského průkazu zdarma byly pro zájemce o studium agropodnikání velkým lákadlem, stejně jako kroužek robotiky v oboru informační technologie. Rodiče pak těšil fakt, že samozřejmou součástí studia všech tří oborů jsou praxe, ať už blokové či pro jednotlivce.

Veletrh navštívilo mnoho žáků devátých tříd, kterým jejich další vzdělávání není lhostejné a já věřím, že některé z nich určitě přivítáme v září i v naší škole.

Veronika Krůzová

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat