Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


Velký úspěch na Lize zemědělských škol

Ve středu 19. dubna 2017 se naše dvě studentky zúčastnily celostátní soutěže v parkurovém skákání. Jedná se o soutěž Ligy zemědělských škol, která je již několik let pořádána na různých kolbištích po celé republice. Tentokrát se soutěžilo v Přerově. Přestože panovalo chladné, téměř snad ještě zimní počasí, vydal se náš tým pod vedením trenéra Karla Růžičky na závody. Naše studentky Tereza Měřínská a Markéta Veisová soutěžily ve stupni ZM, kde se umístily na krásném prvním a pátém místě. Poté následovala mistrovská soutěž stupně Z, kde se Tereza s koněm Zarpa umístila na šestém a Markéta s koněm Tenny na osmém místě. Kromě naší školy se soutěže zúčastnili i soutěžící ze zemědělských škol v Kroměříži, Lanškrouně, Humpolci nebo Přerově. Oběma závodnicím gratulujeme ke skvělým výsledkům.

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat