Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


IVO IT a EU peníze SŠ

Další dva projekty řešené v rámci operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost s názvy: EU peníze SŠ a Inovace výuky oboru Informační technologie v rámci globálního grantu Zvyšování kvality ve vzdělávání v Jihomoravském kraji II.
Zvláště druhý projekt nejenom vytvořil studijní materiály, ale navýšil podíl praktické výuky v oboru Informační technologie, umožnil další dovybavení školy moderní výpočetní technikou, ale také podpořil výuku i v přírodovědných oborech. Více…

Výukové materiály z těchto projektů podstatně pomohly navýšit kvalitu výuky na naší škole a najdete je na stránkách školního E-learningu, přihlaste se pod uživatelským názvem hosta.

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat