Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


Kontakty

Údaje o škole

Název školy Městská střední odborná škola, Klobouky u Brna, nám. Míru 6, příspěvková organizace
Adresa školy nám. Míru 6, 691 72 Klobouky u Brna
Telefon 519 419 211-3
Mobil ředitele a mobil zástupkyně 739 235 611, 704 166 402
E-mail reditel@sosklobouky.cz
71219978
Identifikátor zařízení 650 071 409
Součásti školy 1. střední odborná škola, IZO 000566829

2. domov mládeže, IZO 110023005

3. školní jídelna, IZO 103179348

Typ organizace právnická osoba, příspěvková organizace
Bankovní spojení č.ú.1387104369/0800 (Česká spořitelna Břeclav)
Zřizovatel, IČ, email Město Klobouky u Brna, nám. Míru 169/1, PSČ 691 72, indentifikační číslo 00283258, podatelna@kloboukyubrna.eu

Vedení školy a další funkce

Funkce Jméno Email, telefon
Ředitel školy Mgr. Josef Žáček reditel@sosklobouky.cz, zacek.jozka@seznam.cz, tel. 519 419 212, mob.:739 235 611
Zástupkyně ředitele školy Ing. Eva Šerháková Serhakova.Eva@sosklobouky.cz, mob.: 704 166 402
Vedoucí provozního úseku Libuše Vinterová Vinterova.Libuse@sosklobouky.cz
Vedoucí učitel praxe Ing. František Koráb Korab.Frantisek@sosklobouky.cz
Výchovná a kariérová poradkyně, metodička prevence Mgr. Martina Lužová Luzova.Martina@sosklobouky.cz
Vychovatel pověřený řízením Mgr. Lukáš Vávra Vavra.Lukas@sosklobouky.cz
Hospodářka školy a mzdová účetní Věra Kachnáčová Kachnacova.Vera@sosklobouky.cz
Vedoucí školní jídelny Věra Novotná Novotna.Vera@sosklobouky.cz

Pedagogové

Jméno Funkce Email
Mgr. Gregorová Linda učitelka, TU A2 Gregorova.Linda@sosklobouky.cz
Ing. Jan Grünwald učitel, systém Bakaláři Grunwald.Jan@sosklobouky.cz
Ing. Marie Hlavsová učitelka, EVVO Hlavsova.Marie@sosklobouky.cz
Ing. Marie Kachnáčová učitelka Kachnacova.Marie@sosklobouky.cz
Ing. František Koráb učitel, vedoucí učitel praxe Korab.Frantisek@sosklobouky.cz
Mgr. Veronika Krůzová učitelka Kruzova.Veronika@sosklobouky.cz
Mgr. Petr Kučera učitel, TU I3 Kucera.Petr@sosklobouky.cz
Mgr. Vítězslav Kurz učitel, TU I4 Kurz.Vitezslav@sosklobouky.cz
Mgr. Beata Kynclová učitelka, TU I4 Kynclova.Beata@sosklobouky.cz
Mgr. Martina Lužová učitelka, TU A4, knihovna Luzova.Martina@sosklobouky.cz
Ing. Petr Minařík učitel, TU A2 Minarik.Petr@sosklobouky.cz
Ing. Stanislava Musilová učitelka, TU I1 a A1 Musilova.Stanislava@sosklobouky.cz
Ing. Libor Šedivý učitel, správce sítě Sedivy.Libor@sosklobouky.cz
Ing. Hana Šťavíková učitelka, TU A3 a O3 Stavikova.Hana@sosklobouky.cz
Mgr. Lenka Varmužová učitelka Varmuzova.Lenka@sosklobouky.cz
Mgr. Lukáš Vávra učitel, TU O4 Vavra.Lukas@sosklobouky.cz
Jaroslav Vítek učitel autoškoly Vitek.Jaroslav@sosklobouky.cz

Vychovatelé

Jméno Funkce Email
Mgr. Lukáš Vávra vychovatel pověřený řízením Vavra.Lukas@sosklobouky.cz
Miluše Ambrosová vychovatelka Ambrosova.Miluse@sosklobouky.cz
Barbora Filásková, Bc. vychovatelka Filaskova.Barbora@sosklobouky.cz

Pracovníci provozu

Jméno Funkce Email
Libuše Vinterová vedoucí provozu Vinterova.Libuse@sosklobouky.cz
Věra Kachnáčová hospodářka školy Kachnacova.Vera@sosklobouky.cz
Věra Novotná vedoucí školní jídelny Novotna.Vera@sosklobouky.cz
Ludmila Kretschmannová šéfkuchařka Kretschmannova.Ludmila@sosklobouky.cz
Marcela Charvátová pracovnice kuchyně Charvatova.Marcela@sosklobouky.cz
Bohdana Strachoňová pracovnice kuchyně Strachonova.Bohdana@sosklobouky.cz
Romana Šebestová pracovnice kuchyně Sebestova.Romana@sosklobouky.cz
Roman Zvonař školník – provozář Zvonar.Roman@sosklobouky.cz
Jana Bedřichová pracovnice provozu Bedrichova.Jana@sosklobouky.cz
Zdena Mikulicová pracovnice provozu Mikulicova.Zdena@sosklobouky.cz
Blanka Valová pracovnice provozu Valova.Blanka@sosklobouky.cz

Vedoucí předmětových komisí

Předmětová komise Vedoucí komise Email
společenskovědních předmětů Mgr. Beata Kynclová Kynclova.Beata@sosklobouky.cz
přírodovědných a zemědělských předmětů Ing. Marie Hlavsová Hlavsova.Marie@sosklobouky.cz
informatiky a matematiky Ing. Libor Šedivý Sedivy.Libor@sosklobouky.czy.cz
ekonomických předmětů Ing. Hana Šťavíková Stavikova.Hana@sosklobouky.cz