Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


Olympiáda v českém jazyce

Přestože jsme odborná škola, tak i u nás se najde pár nadšenců do českého jazyka. Ti se ve čtvrtek 1. prosince pořádně zapotili nad letošním školním kolem Olympiády v českém jazyce. Stejně jako v minulých letech, i dnes mělo zadání dvě části: část jazykovou a slohovou. Žáci se s českým jazykem (přes jeho náročnost) poprali se ctí a také slohové práce, které vytvořili, byly velmi zajímavé. Letošní téma znělo: Nápis na zdi. Vzhledem k tomu, že se jednalo o volný slohový útvar, tak k tomu přistupovali velmi originálně. Do okresního kola, které se bude konat ve středu 1. února na Gymnáziu Břeclav, postupují první tři nejúspěšnější řešitelé: 1. místo – Lukáš Pospíšil (třída I2), Tereza Polesná (třída A3) a Nicole Pokorná (třída A3).

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich