Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


Sousedé kolem nás

Projekt MŠMT „Sousedé kolem nás, stereotypy a předsudky v nás“

Hlavní cíl projektu:

Podpořit aktivity směřující k rozvíjení kompetencí multikulturní výchovy, aktivity projektu zaměřit na kulturní zvyklosti, historii našeho národa, romské menšiny, našich sousedů ve střední Evropě, v souvislosti s holocaustem Židů navštívit v Polsku a Rakousku dva koncentrační tábory (Osvětim a Mauthasuen) a v rámci poznávání života našich sousedů dvě města (Krakov a Salzburg) – uvědomit si společné i odlišné rysy těchto národů.

Aktivity:

Projektový týden, návštěva divadelního představení, Muzea romské kultury, výukové programy společnosti Arpok Olomouc, práce s filmem z archivu Jednoho světa na školách, čtenářské dílny zaměřené na téma multikultury a holocaustu, exkurze do Polska a Rakouska, prezentace ostatním žákům školy, rodičům – včetně prezentace národních kuchyní vybraných evropských zemí.

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat