Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


Státní zkouška

Po pětiletém přerušení (z důvodu změny vyhlášky) jsme obnovili tradici státní zkoušky z psaní na klávesnici. Zkouška se skládá z opisu jednoho předloženého textu a z normalizovaného vypracování dvou různých písemností, obchodního dopisu a tabulky, podle zadaných dispozic. Uchazeč musí úspěšně vykonat obě části zkoušky. Touto zkouškou prokazuje schopnost účinně používat klávesnici v běžné administrativní a korespondenční praxi. Ověřuje se jeho dovednost psát rychlostí minimálně 200 čistých úhozů za minutu s alespoň 99,5procentní přesností a upravit základní druhy písemností z oblasti obchodní korespondence normalizovaným způsobem. Na řádný průběh zkoušky dohlíží zkušební komisař. Studenti obchodní akademie a informatiky se na tuto náročnou zkoušku připravovali v rámci seminářů po vyučování i ve svém volném čase. Nyní netrpělivě očekávají výsledky.

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat