Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


V Kloboukách u Brna byla zahájena plesová sezona

Letos se naší škole dostalo té cti, že mohla jako první uspořádat svůj ples, a tím zahájit plesovou sezonu ve městě. Již 56. školní ples se konal v pátek 27. ledna 2017 v sále městské sokolovny, zahájili jej předseda Sdružení rodičů a přátel MěSOŠ Bc. Jiří Pavlas a ředitel školy Mgr. Josef Žáček. Program plesu byl velmi bohatý. O úvod se postarali studenti školy svým slavnostním předtančením, následovalo taneční překvapení, soutěž o nejlepší benátskou masku, šerpování maturantů a tradiční tombola. Ta letos byla opravdu bohatá, sponzoři a dárci věnovali neuvěřitelných 209 cen. K tanci a poslechu hrála hudební skupina Modul z Těšan. Jak každoročně, tak i letos se zde setkala spousta našich absolventů, stávajících studentů, rodičů, pedagogů a příznivců školy. Věříme, že se všichni dobře bavili a těšíme se na příští ples zase za rok.

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat