Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


První pomoc při zástavě srdce a použití AED

Dvě páteční únorová dopoledne věnovali naši studenti čtvrtého ročníku nácviku první pomoci při zástavě srdce. Pánové Adam Zeman a Emil Rašner ze Sboru dobrovolných hasičů Klobouky u Brna nám představili automatizovaný externí defibrilátor a naučili studenty s ním pracovat. Všichni měli možnost si prakticky vyzkoušet masáž srdce a umělé dýchání. Počáteční ostych byl velmi rychle překonán, když si uvědomili, že každý z nás se může dostat do situace, kdy na něm bude záviset přežití jiného člověka.

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

„Muži nedovedou ocenit vlastní ženy. To přenechávají druhým.“ Oscar Wilde