Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


Krajská soutěž v grafických disciplínách

Tak jako každoročně jsme se i letos zúčastnili Krajské soutěže středních škol v grafických disciplínách. Letošní ročník soutěže se konal 28. března v Břeclavi. Naši školu reprezentovali tři nejlepší žáci: Tereza Polesná, Jan Vystoupil a Dominik Valda. Poslední jmenovaný se umístil na pěkném sedmém místě v kategorii „Psaní na klávesnici“.

Krajské soutěži předcházelo školní kolo v psaní na počítači, jež proběhlo 15. února 2017. Zúčastnili se žáci ze všech oborů, kteří byli podle počtu let psaní rozděleni do kategorií. Z každé kategorie byli vybráni nejlepší žáci podle počtu čistých úhozů za minutu a procenta chyb do 0,50.

Ing. Stanislava Musilová

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat