Stálý rozvrh

Změny rozvrhu

Bakaláři

Jídelna

Přijímací řízení


Kraje pro bezpečný internet

Mobily, počítače a internet se staly v posledních letech naprosto samozřejmou součástí životů většiny z nás, hlavně mládeže. S novými technologiemi se musíme naučit zacházet, a to nejen po stránce manuální, ale především po stránce mentální. Musíme se učit zodpovědně zacházet se svými i cizími osobními údaji, co dělat v případě, že se staneme obětí kyberšikany či sextingu. Musíme se učit zodpovědnému chování v kybersvětě a musíme tomu učit i děti.
Na těchto principech stojí projekt Kraje pro bezpečný internet podporovaný Asociací krajů České republiky. V rámci projektu vznikl on-line kvíz a on-line kurzy pro děti a studenty, pedagogy, rodiče a veřejnost, pro pracovníky Policie ČR a pro sociální pracovníky. Těchto kvízů se zúčastnili i naši žáci tříd I1 a I2. Zvládnout oba kvízy bez jediné chyby se ale podařilo jen asi polovině soutěžících. Gratulujeme!

Diplomy třídy I1

Diplomy třídy I2

TATO WEBOVÁ STRÁNKA JIŽ NENÍ AKUTALIZOVÁNA.
NOVÁ WEBOVÁ STRÁNKA: http://www.sosklobouky.cz/
STAČÍ KLIKNOUT ZDE PRO PŘESMĚROVÁNÍ

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat